Skuteczne odgrzybianie klimatyzacji

Klimatyzacja łódź
Zimą zaopatrz się w płyn odporny na niską temperaturę

image Każda osoba posiadająca w swoim garażu samochód osobowy wie, jakie problemy mogą wyniknąć w trakcie jego użytkowania. Od usterek technicznych, zużytych opon, awarii aż po tak prozaiczne kwestie jak zamarzanie szyb i silnika mroźną zimą. Niezależnie od naszych starań, pewnych rzeczy nie będziemy w stanie uniknąć. Szyba i lusterka pokryją się szronem, bez względu na to, jak bardzo tego nie chcemy. Przed innymi niedogodnościami możemy się jednak uchronić. Niskie temperatury szczególnie negatywnie działają na płyn do spryskiwaczy. Zazwyczaj jest on skonstruowany na bazie wody, a niektóre osoby wręcz zastępują go nią. Na rynku dostępne są jednak koncentraty, które wlane do płyny zapobiegają jego zamarzaniu. Możemy także postawić na wygodniejszą opcję i zakupić płyn przeznaczony do użytkowania zimowego. Co dzięki temu zyskamy? Przede wszystkim, płyn nie zamarznie, co zdarza się stosunkowo często i w dodatku może być szkodliwe dla zbiornika. Dodatkowo stanowi ochronę dla samego układu spryskiwaczy zapobiegając ich przemarzaniu.

Powiązane:

Podobne

Panuje mylne przekonanie, że kobiety są złymi kierowcami, nie potrafią parkować, a nawet zatankowanie samochodu jest ponad ich siły i umiejętności. Jak pokazują badania, wcale tek nie jest! Wiele kobiet prowadzi bardzo dobrze, również dzięki temu, że mają podzielną uwagę i świetnie potrafią odnaleźć się w stresujących sytuacjach, wymagających szybkiej reakcji – a tego mężczyznom brak. Jakie samochody wybierają zatem kobiety?

Wbrew temu, co mówią mężczyźni – nie kierujemy się podczas wyboru tylko i wyłącznie kolorem! Ogromną rolę odgrywają gabaryty – dużym powodzeniem cieszą się, małe zwrotne samochody, które świetnie sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, są łatwe w prowadzeniu i parkowaniu, nawet w ciasnych uliczkach. Okazuje się, że bardzo istotnym dla kobiet jest również aspekt ekonomiczny – dużo bardziej popularne są samochody palące mało, które są oszczędne – osiągi nie są najważniejsze. Jak widać, kobiety podczas wyboru środka lokomocji kierują się rozwagą i względami ekonomicznymi.