Skuteczne odgrzybianie klimatyzacji

Klimatyzacja łódź
Samochód dla rodziny

image Jeszcze nie tak dawno temu za auto rodzinne uznawano Fiata 126P. Teraz z pewnością nie spełniłby oczekiwań większości polskich rodzin. Honda CR-V 2.2 i-CTDi to jeden z samochodów, który jest wybierany jako auto rodzinne, jest to co prawda samochód terenowy, ale naprawdę przestronny i spełni nasze oczekiwania w zakresie samochodów rodzinnych. Audi A6 1.9 TDI to auto, które ma nie tylko duże wnętrze, ale przede wszystkim dobre wyposażenie. Polacy wybierają go zdecydowanie najczęściej, choć obecnie zaczyna się już trochę starzeć i coraz mniej jest go na polskich drogach. Xsara Picasso 2.0 HDI to samochód z obszernym wnętrzem, ale też dobrze zaaranżowanym, które spodoba się niejednemu kierowcy i jego rodzinie. Opel Vectra 1.9 CDTi to również samochód, który jest często wybierany jako auto rodzinne dla Polaków. Dacia Logan MCV 1.6 to pojazd rumuński, który powstał już dawno temu, ale nadal budzi zaufanie wśród wielu Polaków i wcale nie jest drogi. Skoda Octavia II 1.9 TDI to samochód rodzinny za ok. 30 tys. złotych.

Powiązane:

Podobne

 

Kiedy przychodzi zima, wielu z nas się załamuje. Wie bowiem, że będzie musiało dbać bardziej o swoje auta. Mało tego wiele z nich nie stoi w garażu, tylko na powietrzu, a co za tym idzie – czeka nas skrobanie szyb. Niestety nie zastanawiamy się nad tym, kiedy kupujemy nasz wymarzony samochód. Patrzymy wówczas na zupełnie inne parametry. A musimy zdać sobie sprawę z tego, że wystarczyłoby przejrzeć testy ogrzewania samochodowego i wówczas wiedzielibyśmy, który samochód nagrzewa się najszybciej.

Pomoże nam to podczas zimowych poranków. Wiadomo bowiem, że z ciepłego samochodu szybciej schodzą lodowe rzeźby. Kiedy zastanawiamy się nad tym, czy kupić samochód na droższą benzynę czy tańszy olej napędowy powinniśmy wiedzieć, że ten pierwszy będzie się szybciej nagrzewał. Diesle jak się okazuje po testach swoją energię wolą przełożyć na większą wydajność, dlatego nagrzewają się o wiele wolniej aniżeli te, które jeżdżą na benzynę. Zastanówmy się więc, czy chcemy auto tańsze w eksploatacji, ale gorzej nagrzewające się czy odwrotnie.